Dievs visam liek notikt pareizajā laikā

Dievs visam liek notikt pareizajā laikā

“Šī parādība īstenosies noteiktā laikā, un tās īstenošanās steidzīgi tuvojas, un, pat ja tās piepildīšanās vilcinātos, tad tomēr stipri būs cerēt uz to, jo tas viss nāktin nāks un nekur nepaliks.” — Habakuka 2:3

Vai tu gaidi, kad sāks piepildīties tavas sirds ilgas? Vai tu lūdz par brīvību no bailēm, vai kaut ko citu, kas tevi attur no tā, lai varētu piepildīt savus sapņus? Vai tu gaidi un lūdz par draugu un ģimenes locekļu pestīšanu? Vai tu sagaidi Dieva gādību, labvēlību, paaugstinājumu un Viņa Vārdā apsolītās svētības?

Vai esi noguris gaidīt atbildes uz savām lūgšanām? Ja esi jau tuvu tam, lai zaudētu drosmi, prātojot – Kad, Dievs, kad? –, tad ir svarīgi sev atgādināt, ka Dieva noliktais laiks bieži vien ir kā neizprotama mīkla. Viņš nerīkojas saskaņā ar mūsu nolikto laiku. Un tomēr Viņa Vārdā ir apsolīts, ka Viņš nenokavēs nevienu dienu.

Dievs liek visam notikt Savā īstajā laikā! Tavs pienākums nav izprātot, kad tas varētu notikt, bet gan apņemties savā sirdī, ka tu nepadosies, līdz nebūsi šķērsojis finiša līniju, pēc kuras jutīsi, ka dzīvo neaptveramajā Dieva svētībā! Jo vairāk tu uzticies Jēzum un raugies uz Viņu, jo vairāk dzīvības iegūsti. Uzticēšanās Dievam dāvā dzīvību. Ticība nes mieru un atpūtu. Tāpēc pārstāj censties visu izprātot un ļauj, lai Dievs tavā dzīvē tiešām var būt Dievs.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka Tevis noliktais laiks ir nevainojams, pat ja es jau esmu paguris no gaidīšanas. Palīdzi man uzticēties Tev un iegūt mieru Tavā plānā manai dzīvei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon