Vai tu dzenies pēc pareizajām lietām?

Vai tu dzenies pēc pareizajām lietām?

“Jo Dieva valstība nav ēšana un dzeršana, bet taisnība, miers un prieks Svētajā Garā.” — Romiešiem 14:17

Romiešiem 14:17 Dieva valstība ir aprakstīta kā taisnība, miers un prieks Svētajā Garā.

Mums jādzenas pēc Viņa valstības, un tomēr tik daudzi aizvada savu dzīvi, dzenoties pakaļ pavisam kam citam. Tādēļ, kas attiecas uz taisnību, mieru un prieku, viņiem nekā no tā nav.

Es mēdzu reiz domāt – ja vien man būs visādas pasaulē atzītas un pieprasītas lietas, man nebūs nekādu raižu, un mana dzīve būs mierpilna. Tomēr, lai arī cik daudz es ieguvu, tā arī mieru neatradu. Patiess miers rodas tikai no sadraudzības ar Dievu.

Ir svarīgi, ka mēs to saprotam, jo domāju, ka arī lielais vairums kristiešu savu dzīvi pavada, meklējot nepareizās lietas un aizmirstot, ka īstais dārgums atrodams tikai Jēzū.

Pēc kā tu šodien dzenies? Kas ir tavs dārgums? Pasaules lietas galu galā nesniegs tev piepildījumu, bet, ja tu meklēsi Dievu, Viņa taisnību, mieru un prieku, tad tu varēsi piedzīvot to piepildošo un apmierinošo dzīvi, ko Dievs vēlas tev dot. Meklē Viņu šodien!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es šodien izvēlos pārstāt dzīties pēc pasaules lietām, kas nekad nepiepilda un neapmierina dvēseli. Es gribu būt viens ar Tevi, tāpēc es meklēju Tavu taisnību, mieru un prieku.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon