Pārvarot bailes no trūkuma

Pārvarot bailes no trūkuma

“Mans Dievs apmierinās (piepildīs līdz malām) katru jūsu vajadzību pēc Savas godības pilnās bagātības Kristū Jēzū.” — Filipiešiem 4:19

Vienas no stiprākajām bailēm, ko izjūt cilvēki, ir bailes no trūkuma. Tās ir bailes, ka tavas vajadzības netiks apmierinātas, ka tev beigsies resursi un iespējas, un Dievs savlaicīgi par tevi neparūpēsies.

Iespējams, tu šobrīd esi tādā trūkumā, kā nekad iepriekš, izmisīgi gaidot uz brīnumu pēc finansēm vai citiem resursiem, lai tīri elementāri apmierinātu savas pamatvajadzības. Iespējams, tu piedzīvo emocionālu vai garīgu trūkumu. Varbūt tev uzbrūk bailības gars, kas saka, ka Dievs nespēj apmierināt tavas vajadzības, un šoreiz tu noteikti netiksi sveikā cauri.

Tev jāzina, ka ienaidnieks ir melis, un Dievam rūp tavi apstākļi. Viņam ir plāns, un Viņš darbojas tavā labā, lai sagādātu to, kas tev ir vajadzīgs īstajā brīdī. Pat ja tev šķiet, ka tavā virzienā netuvojas neviens risinājums, Dievs vienmēr zina, kā brīnumainā veidā par tevi parūpēties.

Lai kādas būtu tavas vajadzības – finansiālas, fiziskas, emocionālas, garīgas – tev nav jābaidās no trūkuma. Dievs par tevi parūpēsies, mierinās tevi, pilnveidos tevi un vedīs atpakaļ pie spēka avota. Uzticies Viņa gādībai.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tavā Vārdā ir teikts, ka Tu apmierini visas manas vajadzības, tāpēc es nepadošos bailēm no trūkuma. Es ticu, ka Tu mani mīli, un Tu iejauksies, lai par mani parūpētos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon