Pasmaidi!

Pasmaidi!

“Līksma sirds dara līksmu arī vaigu, bet, ja sirds noskumusi, tad zūd arī drosme.” — Salamana pamācības 15:13

Ikviens zina, kā smaidīt. Smaids ir viena no diženākajām dāvanām, ko Dievs mums ir devis. Smaids cilvēkiem liek justies labi, un cilvēks, kurš smaida, ir tik skaists! Ja prieks tavā dzīvē ir acīmredzams, tas burtiski pielīp visiem apkārtējiem. Savukārt, ja tu Dieva prieku turi ieslēgtu sevī, un neļauj tam parādīties tavā sejā, tu liedz apkārtējiem patīkamu un atsvaidzinošu pieredzi.

Vairums cilvēku pat neizprot, kā prieka izpaušana varētu mainīt apstākļus un līdzcilvēku dzīvi. Ja spēsi dzīvot ar tā Kunga prieku, tad tas atstums nepatīkamus, nomācošus apstākļus. Ja mūsos mīt Viņa prieks, mēs nespējam to nekur noslēpt, un mums nākas smaidīt!

Es nekad nebūtu domājusi, ka smaids ir kaut kas tik spēcīgs, tomēr Dievs man ir atklājis, cik patiesībā revolucionārs var izrādīties parasts smaids. Paužot prieku  mierīgā prieka smaidā, tu savā dzīvē atver durvis kam labam un skaistam, kā arī dalies ar citiem tā Kunga priekā un gaismā; tāpēc – smaidi!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, atgādini man katru dienu smaidīt! Tu man esi devis lielu prieku, un es gribu ar to dalīties ar citiem, kā arī darīt apkārtējo dzīvi spožāku!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon