Patiess Piepildījums

Patiess piepildījums

“Viņš veldzēja izslāpušo un atspirdzināja ar barību izsalkušo.” (Psalms 107:9)

Cerams, ka arī tu esi piedzīvojis mirkļus ar Dievu, kas tevi ir dziļi piepildījuši. Viņš ir vienīgais, kurš tiešām spēj piepildīt izslāpušu dvēseli, tāpēc netērē laiku tukšos meklējumos.

Lai arī kāda manta mums piederētu, lai arī kur mēs dotos, ko darītu, nekas, izņemot Dievu, nespēj mums sniegt patiesu piepildījumu. Nauda, ceļojumi, māja, mēbeles, drēbes, dzīves iespējas, laulība, bērni un daudzas citas svētības, nepārprotami, ir jaukas un sniedz prieku. Tomēr šāds prieks ir balstīts tajā, kas notiek šajā brīdī, kamēr patiess prieks, kādu Dievs vēlas mums dot, ir balstīts iekšējā pārliecībā, kas nepavisam nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem.

Ja vien Dievs it visā mums nebūs pirmajā vietā, tad mēs nekad nejutīsim pilnīgu un patiesu piepildījumu. Bet, ja Viņš būs pirmajā vietā, tad arī Viņš piemetīs visu to, pēc kā mūsu sirds ilgojas (sk. Mateja 6:33).

Mēs katru dienu tērējam laiku un naudu, lai uzmanīgi ieplānotu sevi pabarot. Reizēm mēs jau šodien zinām, ko ēdīsim rīt! Tieši tāpat, kā mēs pabarojam savu fizisko miesu, tikpat svarīgi ir aprūpēt sevi arī garīgi. Bieži mēs maldīgi domājam, ka spēsim uzturēt lieliskas attiecības ar Dievu, pat ja sevi katru dienu nepabarosim ar Viņa Vārdu un nepiepildīsimies ar Viņa klātbūtni. Meklē Viņu vismaz tikpat uzcītīgi, kā tu meklē pārtiku savam vēderam.

Mēs esam radīti, lai baudītu dzīvas un tuvas attiecības ar Dievu, un, kamēr mēs to nepiedzīvojam, kaut kas vienmēr mūsos pietrūks. Ja veltām laiku, lai katru dienu baudītu Viņa Vārdu un Viņa klātbūtni, mēs piedzīvosim dziļu un nepārtrauktu piepildījumu.


Dieva vārds šodienai: Pabaro savu dvēseli tāpat, kā tu rūpējies par savu miesu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon