Pazemīgie saņem palīdzību

Pazemīgie saņem palīdzību

“Tad nu pazemojieties apakš Dieva varenās rokas, lai Viņš jūs paaugstinātu savā laikā.” — 1. Pētera 5:6

Kāpēc tik daudzi no mums atsakās atlaist savas raizes, ja jau Jēzus mūs ir aicinājis visu savu zūdīšanos un raizēšanos mest uz Viņu? Varbūt mēs neapjaušam, cik patiesībā nožēlojami jūtamies, ja nēsājam sev līdzi šo raižu kravu.

Vienīgais, kā varam savā dzīvē piedzīvot uzvaru, ir sekot Dieva gudrībai. Tāpēc tad, kad sastopamies ar notikumiem, kas mūsos rada satraukumu, mums vajadzīga Dieva palīdzība. Kā to saņemt? 1. Pētera vēstulē 5:6 teikts, ka mums jāpazemojas Viņa priekšā.

Tas varētu izklausīties diezgan vienkārši un skaidri, bet tomēr dažiem to izdarīt ir ļoti grūti, jo viņi ir pārāk stūrgalvīgi, lai lūgtu palīdzību. Tomēr pazemīgie saņem palīdzību. Ja jau tevis paša ceļš neved tevi uz panākumiem, kāpēc gan nepamēģināt to darīt pēc Dieva prāta?

Kad pazemojamies un lūdzam Dievam pēc palīdzības, Viņš spēj atraisīt Savu spēku jebkurā mūsu situācijā. Tikai tad mēs spējam patiesi izbaudīt savu dzīvi. Tāpēc pazemojies šodien Viņa priekšā un ļauj, lai Viņš parūpējas par tavām raizēm.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka pats nespēju mierīgi tikt galā ar savu dzīvi, tāpēc es šodien zemojos Tavā priekšā un lūdzu pēc palīdzības. Es uzticos Tev un atdodu Tev varu pār savu dzīvi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon