Piedošana ir ceļš uz patiesu prieku un mieru

Piedošana ir ceļš uz patiesu prieku un mieru
“Bet mīliet savus ienaidniekus un darait labu un aizdodiet, atmaksu negaidīdami, un tad jūsu alga būs liela un jūs būsit Visuaugstākā bērni; jo Viņš ir laipnīgs pret nepateicīgajiem un ļaunajiem. ” — Lūkas 6:35
Pirms vairākiem gadiem kāds man pastāstīja par cilvēku, ar kura uzņēmumu sadarbojās mūsu kalpošana. Un gadījās tā, ka mana draudzene  atradās ar viņu vienā restorānā pie blakus galdiņa un dzirdēja sarunu, kuras galvenā tēma biju es! Jāsaka gan, ka man veltītie vārdi nebija tie glaimojošākie.
Iesākumā es sadusmojos un biju gatava paziņot, ka mēs vairs nekad nesadarbosimies. Tomēr tajā naktī Svētais Gars man teica: „Tu nedarīsi neko no tā, ko esi nodomājusi.” Viņš teica: „Nē, tu rīkosies tā, kā pati sludini. Tu nopirksi viņam dāvanu un pateiksi, cik ļoti novērtē viņa darbu visu šo garo gadu laikā.”
Tas nebija viegli, bet Dievs man deva žēlastību paklausīt Viņa norādījumiem un svētīt šo vīru.
Tas, ko es visvairāk atceros no šī gadījuma, bija pārsteidzošais fakts, ka tiklīdz es sāku rīkoties, lai izdarītu ko patīkamu šī cilvēka labā, mani pārņēma prieks.
Ja spējam ar līdzjūtību paraudzīties uz tiem, kas mūs ir sāpinājuši, mūsos notiek īsti svētki, jo Dieva prieks piepilda mūsu dvēseli.
Vai arī tu šodien kādam varētu piedot un izdarīt viņam ko labu? Vingrinies piedošanā un izvēlies ceļu, kas ved pie patiesa miera un prieka!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, man vajadzīga Tava žēlastība, lai paklausītu Tavam Vārdam un darītu labu tiem, kas mani ir sāpinājuši. Es zinu, ka, piedodot un svētījot viņus, Tu mani atalgosi ar mieru un prieku manā dvēselē.”
Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon