Kā piedošana un pacietība var palīdzēt tavai laulībai

Kā piedošana un pacietība var palīdzēt tavai laulībai

“Bet tāpēc es esmu atradis apžēlošanu, lai īpaši manī Kristus Jēzus parādītu visu savu lēnprātību…” — 1. Timotejam 1:16

Ja kāds turās pie pāridarījumiem un sāpēm, ko nodarījis viņa dzīvesbiedrs, tad laulība nav tik laba, kāda tā varētu būt. Es zinu, ka ir ļoti grūti ļaut sev pilnībā atvērties, ja esi ticis sāpināts, tomēr neviens nav apsolījis, ka mīlestība nekad nesāpēs. Patiesībā tu pat nespēj patiesi mīlēt, ja neesi gatavs tam, ka vari tikt sāpināts. Tas vienkārši nav iespējams.

Īsta mīlestība parāda žēlastību un piedošanu. Mīlestība dod aizvien jaunu iespēju. Mīlestība ir gatava turpināt uzticēties atkal un atkal, sagaidot, ka otrs nākamreiz noteikti rīkosies pareizi, un ticot par otru pašu labāko.

Es saprotu, ka, iespējams, tavā laulībā ir ienestas ļoti dziļas sāpes, neskaitot mazos ikdienas pāridarījumus. Tomēr tev jāpieņem lēmums atlaist šo sāpju kaitinošo varu pār sevi. Pēc tam lūdz un paļaujies uz Dievu, ka Viņš tev dāvās žēlastību un spēku patiesi piedot.

Ja tu savā laulībā cīnies ar nepiedošanu, lūdz, lai Tas Kungs atklāj, kas tev liek just rūgtumu vai nosodījumu. Iespējams, tas, ko Viņš tev atklās, tevi pārsteigs, tomēr, kad esi ieraudzījis patiesību, pieņem lēmumu atlaist šo pāridarījumu. Pieņem lēmumu piedot savam laulātajam draugam un turpini dzīvot pacietībā, mīlot otru ar Dieva apbrīnojamo, beznosacījumu mīlestību.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu, lai mana laulība būtu tik laba, cik vien iespējams. Palīdzi man atlaist jebkādu nepiedošanu un pacietīgi mīlēt savu laulāto draugu tā, kā Tu to no manis sagaidi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon