Priecājies par cerību piedzīvot Dieva labvēlību

Priecājies par cerību piedzīvot Dieva labvēlību

“Ar Viņa gādību mēs, kas ticam, esam iegājuši tai žēlastībā, kurā stāvam un teicam sevi laimīgus cerībā iemantot dievišķo godību.” — Romiešiem 5:2

Bībele ir pārpildīta ar cerību pilniem apsolījumiem tavai un manai dzīvei. Mums ir dota pieeja Dieva klātbūtnei. Viņš vēlas dziedināt visas mūsu vainas. Viņš apmierinās mūsu vajadzības. Un ir vēl tik daudz citu apsolījumu – pārāk daudz, lai tos šeit uzskaitītu! Tieši tāpēc ir tik skumji, ja savas neticības dēļ kristieši nepiedzīvo apsolījumus, kas piepildās viņu dzīvē.

Lūk, jautājums – vai tu sagaidi, ka šie apsolījumi piepildīsies? Ar tevi sāks notikt daudz kā laba, ja sāksi priecāties par cerību regulāri piedzīvot Dieva labvēlību.

Lūkas 2:52 teikts, ka Jēzus pieauga labvēlībā pie Dieva un cilvēkiem. Mums tāpat ir pieeja Dieva labvēlībai caur ticību. Mēs varam pieaugt šajā labvēlībā un piedzīvot Viņa apsolījumu piepildīšanos kā Jēzus. Un, pat ja neko no tā šobrīd neredzi savā dzīvē, tu vienalga vari jau priecāties un likt savu cerību uz Dievu, zinot, ka tie noteikti piepildīsies.

Viss, kas Bībelē ir apsolīts, ir domāts mums. Tāpēc priecājies par cerību jau tagad piedzīvot Dieva godību, un Viņš tavā dzīvē liks notikt neticamiem brīnumiem.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es priecājos un sagaidu Tavu apsolījumu piepildīšanos. Es ticu, ka Tu vari piepildīt it visu, ko esi Savā Vārdā apsolījis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon