Pieej pie troņa bez bailēm

Pieej pie troņa bez bailēm

“Tāpēc pieiesim bez bailēm pie žēlastības troņa, lai saņemtu apžēlošanu un atrastu žēlastību, palīdzību īstā laikā.” — Ebrejiem 4:16

Dievs vēlas, lai mēs savā dzīvē izveidotu ieradumu skriet pie Viņa pēc žēlastības (pārdabiska iekšēja spēka). Viņš vēlas, lai paļaujamies tikai un vienīgi uz Viņu.

Tomēr ienaidnieks cenšas mums melot, sakot, ka mēs neesam pietiekami labi, lai atrastos Dieva klātbūtnē. Sātans mēģina mūs pārliecināt, ka esam pieļāvuši pārāk daudz kļūdu, lai Dievs vispār gribētu ar mums kaut ko kopīgu.

Tomēr Dieva Vārds saka ko citu. Dieva Vārdā teikts, ka mēs, kā Viņa atpestītie un apžēlotie bērni, varam bez bailēm pieiet pie Viņa troņa. Saņem šodien šo patiesību un izvēlies tajā dzīvot.

Tā vietā, lai teiktu – “Es nejūtu, ka Dievs mani mīl”, “Es nejūtu, ka man ir piedots” vai “Es nejūtu, ka man priekšā ir droša nākotne”, – saki – “Dievs mani mīl, un nekas nespēs mani šķirt no Viņa mīlestības. Viņš man ir piedevis, un es tūlīt pat, ar pārliecību varu pieiet pie Dieva žēlastības troņa, zinot, ka Viņš mani pieņems.”

Ikreiz, kad jūties mazvērtīgs, atceries, ko par to saka Dieva Vārds, un tad droši dodies pie sava Debesu Tēva. Viņš ar nepacietību tevi jau gaida!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es droši nāku pie Tevis, jo Tavā Vārdā teikts, ka man ir piedots, un, ka es vienmēr varu nākt pie Tevis. Paldies, ka esi piedevis manas kļūdas un paldies par žēlastību, kas man palīdz it visās vajadzībās.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon