Atstāj nožēlu pagātnē un pieņem jaunus lēmumus

Atstāj nožēlu pagātnē un pieņem jaunus lēmumus

“Tādēļ, ja kas ir Kristū, tas ir jauns radījums; kas bijis, ir pagājis, redzi, viss ir tapis jauns.” — 2. Korintiešiem 5:17

Nepareizas izvēles rada nožēlu, un, kad piedzīvojam nožēlu, mums jātiek ar to galā, ļaujot tai iemācīt, kā turpmāk pieņemt labākus lēmumus un izvēles.

Es arī pati no savas pieredzes varu teikt, ka nepareizas izvēles noved pie nožēlas. Atceros kādu brīdi pirms vairākiem gadiem, kad, paskatījusies uz sevi un savu vīru Deivu, pamanīju milzu atšķirību, jo viņš visu savu dzīvi bija vingrojis un ir vesels, spēcīgs un labā fiziskajā formā.

Iesākumā es tikai nožēloju, ka neesmu tikpat spēcīga kā Deivs, bet tad sapratu, ka es varu lietas labā kaut ko darīt. Tagad arī es regulāri vingroju un esmu pārsteigta par pozitīvo rezultātu.

Bībelē teikts, ka Kristū tu tagad esi jauns radījums. Tev vairs nav jādzīvo kā iepriekš, Svētā Gara spēkā tu vari pieņemt citas, labākas izvēles. Ja arī tu nožēlo kādas no senāk pieņemtajām izvēlēm, neļaujies pievilties, domājot, ka nu jau ir par vēlu kaut ko mainīt. Sāc tagad darīt to, kas ir pareizi, un paliec pie tā.

Sākot pieņemt labākus lēmumus un izvēles, tu piedzīvosi dzīvi, kurā katru dienu varēsi izbaudīt Dieva svētības.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es zinu, ka esmu jauns radījums. Es negribu dzīvot nožēlā par pagātni. Palīdzi man pieņemt gudrus lēmumus, lai varu izbaudīt priekšā esošo nākotni.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon