Pietiekami labs

“… uzņemdamies uz sevi viņu noziegumus.” — Jesajas 53:11

Vairumam no mums lielākā problēma ir tā, ka mēs nepatīkam paši sev, un šis sagrozītais priekšstats neļauj mums ticēt, ka Dievs mūs spēj mīlēt.

Daudzus gadus es cīnījos ar šo problēmu. Vismaz 75 procentus laika es pavadīju, cenšoties sevi mainīt, bet ar to visu es sevi tikai vēl vairāk satraucu, un velns nepārtraukti lika man justies vainīgai. Es nekad nejutos pietiekami laba.
Jesajas 53. nodaļā lasām, ka, nomirstot par mūsu grēkiem, Jēzus uzņēmās arī mūsu vainu. Viņš tik ļoti mūs mīlēja, ka samaksāja prasīto cenu, lai mums vairs nebūtu jādzīvo briesmīgajā vainas un nosodījuma sajūtā. Ja dodamies pie Dieva un no sirds lūdzam Viņam piedošanu, Viņš piedod, līdz ar to vairs nav iemesla dzīvot nosodījumā un vainas apziņā.
Dievs tevi mīl, Viņš grib, lai tu tam ticētu un pieņemtu šo patiesību atkal un atkal. Tāpat Viņš vēlas, lai tu būtu brīvs no vainas un nosodījuma. Dievs saka, ka tu esi pietiekami labs. Pieņem šodien šo patiesību un dzīvo uzvarā!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tavs Dēls ir paņēmis manu vainu un sodu, un Kristū es esmu pietiekami labs. Es tam ticu un atsakos dzīvot ar vainas un nosodījuma nastu. Es lūdzu Tev pēc piedošanas par saviem grēkiem un to arī pieņemu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon