Vai Dievs dotu priekšroku poliesteram vai džinsam?

Vai Dievs dotu priekšroku poliesteram vai džinsam?

“.. jo Dievs neskatās tā, kā redz cilvēki; cilvēks redz, kas parādās viņa acīm, bet Tas Kungs uzlūko sirdi.” — 1.Samuēla 16:7

Es mēdzu daudz skatīties un nosodīt, kā citi bija apģērbušies. Es reiz domāju, ka, mācot kādā konferencē, es nedrīkstu valkāt džinsus, bet tad mans dēls man teica: „Vai tu tiešām domā, ka Dieva svaidījums pār poliesteru ir lielāks kā pār džinsu?”

Bija vajadzīgi vairāki spērieni kā šis, lai es beidzot apjaustu, ka šādā veidā es turos pie reliģiozas attieksmes, bet Dievs vēlas atsvaidzināt manu uztveri, lai caur mani spētu aizsniegt aizvien vairāk cilvēku.

Protams, ir jauki apģērbties pieklājīgi, kad ejam uz baznīcu. Bet ar to visu gribu pateikt vienu – mums nevajadzētu tik ļoti koncentrēties uz ārējo, ka pazaudējam skatu uz pašu galveno – centieniem izveidot tuvas, personīgas attiecības ar Dievu.

Dievs vienkārši vēlas sadraudzību – komunikāciju ar Viņu visas dienas garumā, gluži kā ar kādu savu tuvu draugu vai ģimenes locekli. Viņam nav svarīgs mūsu ārējais izskats, bet gan īstas attiecības.

Pavadi laiku ar Viņu, pienesot pateicību par to, ko Viņš ir darījis un arī šobrīd dara tavā dzīvē. Veido īstas attiecības ar Viņu.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, palīdzi man sevī izveidot Tavu nostāju attiecībā uz ārējo izskatu. Palīdzi man netiesāt citus, kuri neģērbjas tā, kā man šķiet būtu pienācīgi, un palīdzi man izveidot stiprākas attiecības ar Tevi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon