Piecelies un dodies uz priekšu kopā ar Dievu

Piecelies un dodies uz priekšu kopā ar Dievu
“Jēzus viņam saka: “Celies, ņem savu gultu un staigā!”” — Jāņa 5:8
Jāņa evaņģēlija 5. nodaļā ir stāsts par kādu vīru, kurš ir kā piemērs daudziem citiem, kuri atsakās mainīties.
Jūdu svētku laikā, Jēzus devās uz Jeruzālemi un apmeklēja Betezdas dīķi, pie kura pulcējās daudzi slimi cilvēki, cerībā tikt dziedināti. Viens no šiem slimniekiem, kurš cerēja uz dziedināšanu, bija vīrs, kurš jau trīsdesmit astoņus gadus nevarēja paiet. Kad Jēzus viņu ieraudzīja, Viņš vaicāja, vai vīrs vēlas būt dziedināts.
Man personīgi šī vīra atbilde ir apliecinājums tam, kāpēc viņš nav ticis dziedināts visus šos trīsdesmit astoņus gadus. Viņš teica – „Man nav neviena, kas palīdzētu iekāpt dīķī, kad ūdens sakustēsies.” Pavisam vienkārši – šis vīrs izvairījās no atbildības.
Viņa otra problēma bija tā, ka viņš vainoja citus. Vīrs teica – „Kad mēģinu tikt līdz ūdenim, kāds cits pasteidzas man pa priekšu.”
Kā Jēzus reaģēja? Viņš neizteica Savu līdzjūtību. Tā vietā Viņš teica – „Celies augšā! Ņem savu gultu un staigā!”
Lai tavā dzīvē notiktu pārmaiņas, tu nevari dzīvot savu apstākļu gūstā. Zini, ka Dievs ir gatavs šodien tev palīdzēt. Tev atliek vien pieņemt lēmumu Viņam uzticēties, piecelties un aktīvi dzīties pēc brīvības, ko Viņš tev dāvā.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu būt savu apstākļu upuris. Es gribu mainīties. Es šodien pieņemu Tavu spēku un brīvību. Es ticu, ka, dzīvojot ar Tevi, manā dzīvē notiks īstas pārmaiņas.”
Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon