Raugies no tās vietas, kur tu atrodies

Raugies no tās vietas, kur tu atrodies

“Un Tas Kungs teica Ābrāmam pēc tam, kad Lats no viņa bija šķīries: “Pacel savas acis un raugies no tās vietas, kur tu atrodies…” — 1. Mozus 13:14

Tā vien šķiet, ka dzīve vienmēr pamanās mūs nogādāt tieši tur, kur mums jābūt, lai varētu sākt visu no jauna.

Bībelē lasām, ka arī Ābrāms bija nonācis tādā pašā situācijā, kad viņa brāļa dēls Lats bija izvēlējies sev tīkamāko zemes gabalu, atstājot savam tēvocim to, kas palicis pāri. Tomēr Dievs Ābrāmu nepameta. Gluži otrādi – Dievs atklāja Sevi viņam un deva pavisam jaunu, drosmīgu redzējumu.

Man patīk vārdi, ko Tas Kungs teica Ābrāmam pēc tam, kad Lats bija no viņa aizgājis. Viņš teica – “Pacel savas acis un raugies no tās vietas, kur tu atrodies.”

Tieši šī frāze – raugies no tās vietas, kur tu atrodies – mani tik dziļi uzrunāja. Tāds ir jauns sākums – jauna, balta lapa. Un Dievs mūs ar nolūku nereti atved šādā vietā.

Varbūt tas runā arī uz tevi. Iespējams, tu gribi tikt brīvs no kāda slikta ieraduma vai atdzīvināt pazudušu sapni. Varbūt gribi tikt galā ar savām finansēm, uzsākt uzņēmumu, uzrakstīt grāmatu; lai kas tas būtu, iespējams, Dievs saka, ka tagad ir īstais laiks to sākt! Šodiena varētu būt tavs jaunais sākums!

Pēc tam, kad Dievs bija teicis, lai Ābrāms paveras no tās vietas, kur atrodas, Viņš turpina: “Celies, pārstaigā zemi tās garumā un platumā, jo tev Es gribu to dot.” (1. Mozus 13:17)

Pavisam iespējams, ka arī tev Dievs šobrīd liek celties un pieķerties savam sapnim, redzējumam vai uzdevumam, jo Viņš to nodos tavās rokās. Tavs uzdevums ir piecelties un sākt staigāt.

Dari, kas darāms. Varbūt tas nebūs viegli. Varbūt tam būs vajadzīgs laiks. Bet uzticies Dievam un sāc darīt, kas jādara.

Raugies no tās vietas, kur esi šobrīd, un dodies!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, lai kas būtu noticis iepriekš, palīdzi man raudzīties no turienes, kur esmu šobrīd. Paldies par jauno sākumu. Es drosmīgi došos tam pretim un izstaigāšu šo zemi –Tevis doto aicinājumu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon