Runā to, ko saka Dievs

Runā to, ko saka Dievs

“Lai tava mute nepamet šo bauslības grāmatu, bet apdomā dienām un naktīm, ka tu vari turēt un darīt visu, kas tur ir rakstīts, tad tavi ceļi tev labi izdosies un tad tev laimēsies.” — Jozuas 1:8

Dievs saka, ka, jo vairāk laika mēs pavadīsim, pārdomājot un apliecinot Viņa Vārdu, jo vairāk mēs no tā baudīsim savā ikdienā, kā arī iegūsim tuvākas attiecības ar Viņu. Viņš pat apsola, ka tādejādi kļūsim pārtikuši un veiksmīgi! (Izlasi Jozuas 1:8)

Es to varu apstiprināt, jo, ticot un pasludinot Dieva Vārdu pār savu dzīvi, esmu izdzīvojusi un izturējusi neskaitāmas grūtības, pat traģēdijas.

Skaļi izrunājot Viņa Vārdu, notiek kas spēcīgs. Tādejādi mēs iemācāmies mērķtiecīgi domāt pareizas domas, it īpaši, ja Rakstu vietas kļūst par mūsu ticības personīgu apliecinājumu.

Ir lieliski lasīt Vārdu, pieņemt to savā sirdī, tomēr, kad pasludinām to skaļi, mēs aktīvi piedalāmies tajā, ko ir teicis Dievs, un atbrīvojam tā spēku savā dzīvē.

Es iedrošinu tevi pavadīt laiku, lasot un pārdomājot Dieva Vārdu, pielīdzinot tam savas domas. Bet tāpat es iedrošinu tevi Vārdu izrunāt skaļi. Tu vari apņemties palēnām mainīt savu dzīvi, izrunājot to, ko saka Dievs. Lasi Viņa Vārdu un izrunā to pār šodienas apstākļiem.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es vēlos atbrīvot Tava Vārda pilnu spēku savā dzīvē. Vēl bez Tava Vārda lasīšanas un pārdomāšanas, es šodien izvēlos to izrunāt pār savu dzīvi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon