Šādi būs labāk!

Šādi būs labāk!

“Tomēr Es jums saku patiesību: tas jums par labu, ka Es aizeimu. Jo, ja Es neaizietu, Aizstāvis nenāktu pie jums. Bet aizgājis Es to sūtīšu pie jums.” (JĀŅA 16:7)

Svētā Gara klātbūtne mūsu dzīvē ir kaut kas tik brīnišķīgs, ka nespējam to pat pilnībā izprast. Viņš ir mūsu Mierinātājs, kas nozīmē, ka Viņš palīdzēs un mierinās ikreiz, kad mūsu dzīves ceļā mūs kaut kas sāpinās. Man patīk domāt, ka Svētais Gars man ir tik tuvu kā katra mana nākamā elpa.

Svētais Gars mūs vada pretim Dieva plānam mūsu dzīvei. Iemācīšanās sekot Viņa vadībai neapšaubāmi ir piedzīvojums. Mēs esam pieraduši dzīvot pēc savām vēlmēm un sajūtām, bet mums, kristiešiem, nākas mācīties ļauties Svētā Gara vadībai. Jēzus šajā pasaulē nāca cilvēka veidolā, līdz ar to Viņš saprot visu, ko mums nākas dzīves laikā piedzīvot. Mani tas ļoti mierina, atceroties, ka Jēzus mani saprot. Viņš ir pacietīgs un turpinās pie mums strādāt tik ilgi, kamēr būsim gatavi mācīties.

Kāpēc gan Jēzus teica, ka būs labāk, ja Viņš dosies prom un sūtīs Svēto Garu? Kas gan varētu būt vēl labāks par Jēzus klātbūtni šeit uz zemes? Jēzus varēja atrasties vienlaicīgi tikai vienā vietā, savukārt Svētais Gars var būt visur, darboties vienlaicīgi pie mums visiem. Tas taču ir fantastiski! Viņš mūs nekad neatstāj, pat ne uz vienu mirklīti. Viņš par mums zina visu un darbojas pie tā, lai dziedinātu to, kas mūsos ir ievainots, un salabotu to, kas salauzts, lai viss atkal tiktu savests kārtībā. Svētā Gara spēkā un gudrībā ar katru dienu mēs ikvienā veidā kļūstam labāki un labāki.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdz, lai Svētais Gars pieņem tevi tādu, kāds tu esi un padara tevi tādu, kādu Viņš ilgojas tevi redzēt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon