Saņem atspirdzinājumu

“Tāpēc nožēlojiet (mainiet domas un virzienu) savus grēkus un atgriezieties [pie Dieva], lai jūsu grēki tiek izdeldēti [izdzēsti, aizslaucīti] un Tas Kungs liktu nākt atspirgšanas laikiem (..).” (APUSTUĻU DARBI 3:19-20)

Dievs Savu klātbūtni mūsu dzīvē apliecina dažādi. Parasti mēs Viņu nevaram redzēt, bet tāpat kā tas ir ar vēju, mēs varam redzēt, ko Viņš ir mūsos izdarījis. Ja esmu nogurusi, vāja, aizkaitināta vai noraizējusies un pēc tam, kad pavadu laiku ar Dievu, esmu atspirgusi, es zinu, ka Svētā Gara vējš ir nolaidies pār mani.

Dievs vēlas tavā dzīvē nest atspirgšanu. Neļauj savai dvēselei raizēties un skumt, ja risinājums un atbilde mājo tevī. Ja esi pārāk aizņemts, lai pavadītu laiku ar Dievu, tātad tu tiešām esi pārāk aizņemts un jāveic izmaiņas savā dienas kārtībā. Neļaujies izdegšanai, raizēm un pārgurumam, zinot, ka atspirdzinājums ir viegli pieejams.

Mācies aiziet no dzīves aizņemtības un pavadīt laiku ar Dievu, kā to darīja Jēzus. Tu nevari gaidīt, kamēr apkārtējie tev atvēlēs laiku, ko pavadīt ar Dievu. Vienmēr būs kāds, kas atradīs, ko tev vajadzētu darīt! Ja vien iespējams, velti tam katras dienas pirmās minūtes, pēc tam paņemot vairākus “mini garīgos atvaļinājumus” dienas garumā. Uz divām trim minūtēm pārtrauc iesākto, ievelc dziļu elpu, lai varētu norimt, un pasaki Dievam, ka Viņu mīli, ka Viņš tev ir vajadzīgs. Atlikušo laiku esi kluss Viņa klātbūtnē, un tu jutīsies atspirdzināts un atjaunots.


Dieva vārds šodienai: Sargies no izdegšanas un pārguruma; velti laiku, lai atveldzētos Kunga klātbūtnē.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon