Saņem Dieva dziedināšanu visai savai būtībai

Saņem Dieva dziedināšanu visai savai būtībai

“Mīļais, es tev novēlu visās lietās tādu labklājību un veselību, kāda jau ir tavai dvēselei.” — 3. Jāņa 1:2

Visa tava būtība – gars, dvēsele un miesa – Dievam ir ļoti vērtīga un svarīga, un Viņa plānā tai ir liela nozīme. Viņš ir uzticējis tev pienākumu rūpēties par katru tavas būtības daļu. Tomēr mūsu dzīvē ir arī tādi posmi, kad nepietiek ar to, ko mēs varam izdarīt, un mums atliek uzticēties Dievam, ka Viņš paveiks to, kas tikai Viņam ir pa spēkam.

Varbūt tev ir vajadzīga fiziska dziedināšana, kā tas bija man, kad 1980-ajos gados cīnījos ar krūts vēzi. Varbūt tev vajadzīga mentāla vai emocionāla dziedināšana kā man, pēc tam, kad bērnībā daudzus gadus biju pārcietusi vardarbību. Lai kas tas būtu, Dieva Vārdā ir apliecināts, ka Viņš vēlas, lai mēs saņemtu veselību ikvienā savas būtības daļā.

Ja esam slimi vai neveseli, mēs nevaram tik labi izdarīt to, uz ko Dievs mūs katru ir aicinājis, un nevaram izbaudīt Viņa dāvāto dzīvi. Dievam padomā ir lieliska nākotne tev. Un veselība – miesai, dvēselei un garam – ir ļoti svarīga, lai tu būtu gatavs tam, uz ko Viņš tevi varētu aicināt. Lūdz jau šodien pēc Viņa dziedinošā spēka.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, esmu tik priecīgs, ka Tu rūpējies par katru manas būtības daļiņu. Es pieņemu Tavu brīnišķīgo dziedināšanas spēku ikkatrā savas dzīves ievainotajā jomā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon