Dieva sacītais saskan ar Viņa Vārdu

Dieva sacītais saskan ar Viņa Vārdu

“Es turu Tavus vārdus savā sirdī, lai negrēkotu pret Tevi.” – PSALMS 119:11

Reiz, kad biju apsēdusies, lai rakstītu kādu grāmatu, jutu to Kungu sakām: “Velti dažas minūtes, lai gaidītu uz Mani.” Es mazu brītiņu pagaidīju, tad atcerējos par steidzamu telefona zvanu. Tas Kungs maigi norādīja: “Es neliku tev zvanīt; Es teicu, lai tu gaidi uz Mani!” Mana vēlme kaut ko darīt nebija nekas neparasts; vairumam cilvēku ir grūti nosēdēt mierā un uz kādu gaidīt, pat ja tas būtu pats Dievs.

Kad biju apklususi un kādu brīdi jau gaidījusi, tas Kungs sāka runāt uz mani par eņģeļiem – ko tādu es nu noteikti nebiju gaidījusi! Viņš vadīja mani atvērt vairākas rakstu vietas, kas beidzās ar nelielu Bībeles studiju par eņģeļu spēku un klātbūtni. It visam, ko Dievs dara, ir kāds nolūks, un es ticu, ka Viņš vēlējās, lai es vairāk apzinātos eņģeļu darbu manā labā – tas bija kas tāds, par ko es jau ilgi, ilgi nebiju domājusi.

Varbūt tu prāto, kā es varēju tik noteikti zināt, ka tieši Dievs runāja uz mani par šo tēmu, un tas nebija kas tāds, kas tapis manis pašas prātā. Atbilde ir vienkārša – to dzirdot, manī bija miers. Dziļi sirdī sajutu, ka tas ir “pareizi un īsti”. Mans gars to apstiprināja kā vēsti no tā Kunga, un tas, ko es dzirdēju, saskanēja ar Dieva Vārdu.

Ir bijušas citas reizes, kad es gaidu uz to Kungu un dzirdu līdzīgu balsi, bet uzreiz arī esmu sajutusi, ka tas tomēr nav Dievs. Mums ir jāiepazīst Dievs caur Viņa Vārdu, lai varētu droši zināt, kad Viņš ar mums runā, un, kad nē.


Dieva vārds šodienai: Lasi Dieva Vārdu, lai vari atpazīt Viņa balsi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon