Šaurais ceļš

Šaurais ceļš
“Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod.” — Mateja 7:14
Sekot Dievam nozīmē iet pa šauro ceļu. Tas nozīmē nemitīgi sastapties ar pretestību. Lūk, dažas atziņas, kas man palīdz nepadoties un iet uz priekšu:
  1. Dieva Vārds ir manas dzīves robežas. Kamēr vien nepārkāpšu Rakstos norādītās robežas, man tiks dota gudrība un atziņa, lai saprastu, ko darīt, kā arī viss, kas vajadzīgs, lai izdarītu to, kas man jāpaveic. Dievs ir uzticams Savam Vārdam.
  2. Man jābūt gatavai pabeigt, ko esmu iesākusi. Dievs lieto nodevušos cilvēkus, kas neļaujas savu emociju vadībai. Ir viegli aizrautīgi iesākt ko jaunu, tomēr finiša līniju šķērso vien tie, kas saglabā nodošanos arī tad, kad apkārt vairs nav neviena liela fana.
  3. Kad man neviens vairs nevar palīdzēt, es vēl dziļāk iepazīstu Jēzu. Šaurais ceļš, dzīvojot Dievam un nepakļaujoties pasaules spiedienam, bieži vien ir vientuļš. Tomēr ieguvums – īsta tuvība ar Kristu – ir daudz vērtīgāks par jebko citu, ko tu varētu atrast pasaulē.
Es ticu, ka šīs atziņas arī tev var būt tikpat noderīgas. Nekad neaizmirsti – pat ja sastopies ar pretestību, balva, ko iegūsi, ejot pa šauro ceļu, ir pilnībā neatsverama.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es ilgojos iet pa šauro ceļu – Kristus dzīvības ceļu. Neļauj man pārkāpt Tavas robežas, un parādi, kā dzīvot, lai es spētu izturēt līdz galam.”
Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon