Sēšana un pļaušana

Sēšana un pļaušana

“Jo ko cilvēks sēj, to viņš arī pļaus.” — Galatiešiem 6:7

Raksti skaidri norāda, ka mēs pļausim to, ko esam sējuši. Burtiski runājot, tas attiecas uz lauksaimniecību un graudkopību. Vairums cilvēku zina, ka tas attiecas arī uz naudas došanu un devīgumu. Bet vai tu zināji, ka tas attiecas arī uz to, kā mēs izturamies pret citiem?

Mūsu attieksme un vārdi ir “sēklas”, ko mēs sējam katru dienu; tieši tie nosaka, kādus augļus vai ražu mēs ievāksim savos ikdienas apstākļos un attiecībās.

Velns labprāt darbojas, lai liktu mums domāt savtīgi, lai mēs izturētos pret uzticamiem draugiem tā, it kā viņi nebūtu svarīgi, sētu strīdus savā ģimenē, domātu sliktas domas par saviem priekšniekiem, mācītājiem, u.t.t. Velns gribētu, lai ikvienās attiecībās un apstākļos, mēs iesētu pa sliktai sēklai.

Ir tik daudz cilvēku, kas tieši tā arī rīkojas, un pēc tam nevar saprast, kāpēc pret viņiem izturas tik nejauki, kāpēc neviens negrib ar viņiem būt draugs. Atbilde ir vienkārša – tu pļauj to, ko esi sējis!

Gribu pajautāt arī tev – ko tu šodien sēj? Dieva žēlastībā izdari izvēli sēt mīlestību, piedošanu, laipnību un pacietību ikvienās attiecībās un situācijā. Pavisam drīz tu ieraudzīsi, ka, izturoties pret citiem tā, kā Dievs to no tevis sagaida, tu sēsi dzīvi, ko piepilda iedrošinošas, dievbijīgas attiecības un apmierinoši rezultāti.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es gribu sēt labu sēklu un pļaut labus augļus. Tā vietā, lai būtu savtīgs pret citiem, palīdzi man sēt laipnību un mīlestību savās attiecībās ar visiem cilvēkiem manā dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon