Stabils kā dziļi iestādīts koks

“Tāds ir līdzīgs kokam, kas stādīts pie ūdens upēm, kas savus augļus nes pareizā laikā un kam lapas nesavīst. Viss, ko viņš dara, tam labi izdodas.” — Psalms 1:3

Mums visiem ir vajadzīga stabilitāte. Jeremijas 17:8 un Psalmā 1:3 mums dots aicinājums kļūt kā kokiem, kas dzen dziļas saknes. Pirmajā Pētera vēstulē 5:8 teikts, ka mums jābūt skaidrā prātā un modriem, lai sātans nespētu mūs iznīcināt. Lai mēs spētu viņam stāvēt pretī, mums jādzen dziļas saknes, jābūt stipriem, neizkustināmiem un apņēmības pilniem palikt Kristū.

Jēzus ir labākā augsne, kurā dzīt saknes. Tu vari paļauties, ka Viņš vienmēr būs tāds pats – nemainīgs, uzticams, patiess Savam Vārdam un būtībai. Viņš nav vienu dienu tāds, otru dienu jau pavisam cits. Viņš nemainās, pat ja mainās apstākļi; tāpēc, ja tu būsi iesakņojies Kristū, arī tu būsi pastāvīgs.

Dievs vēlas mums dot spēku arī grūtībās saglabāt mieru. Viņš grib, lai esam stabili, kā dziļi iesakņojušies koki, tomēr mūsu ziņā paliek izvēle, kur vēlamies tikt iestādīti. Vai tu laidīsi savas saknes pasaulē? Savās emocijās? Savos apstākļos? Savā pagātnē? Vai arī tu šodien izvēlēsies iestādīt sevi Kristū? Es mudinu tevi paļauties uz Viņu. Viņa stabilitāte šodien var kļūt arī par tavējo.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu būt dziļi iesakņots Tevī. Tu nekad nemainies, tāpēc zinu, ka varu uz Tevi paļauties, un Tu man palīdzēsi palikt stabilam jebkurā situācijā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon