Svētais Gars Zina, Ko Iesākt

Svētais Gars zina, ko iesākt

“Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars (patiesības devējs Gars), Tas jūs vadīs visā patiesībā.” (JĀŅA 16:13)

Kad Dievs sūta cilvēka dzīvē Svēto Garu, Tas nosoda nevis grēcinieku, bet gan grēku. Dieva Vārdā mēs redzam neskaitāmi daudz pierādījumu Viņa mīlestībai pret cilvēku un Viņa vēlmei gādāt un rūpēties, lai grēcinieks atstātu savu grēku un sāktu piepildīt Dieva vareno plānu savai dzīvei. Mums nekad nevajadzētu baidīties, ka Viņš norādīs uz mūsu kļūdām un to, ko darām nepareizi.

Svētais Gars dzīvo mūsos. Viņa uzdevums ir mūs vadīt, pamācīt, palīdzēt, aizlūgt par mums, mierināt, pārliecināt par grēku un vest pretim Dieva plāna piepildījumam.

Mēs varam uzticēties Svētajam Garam, jo Viņš precīzi zina, kas darāms mūsu dzīvē, kā arī īsto laiku katrām pārmaiņām. Varētu teikt, ka mēs visi esam salauzti, bet Viņš zina, kā mūs “salabot”.

Esmu pārliecināta, ka Svētais Gars strādā pie kādas tavas dzīves jomas, tieši tāpat kā pie katra no mums. Es iedrošinu tevi pilnībā pakļauties Viņam, jo Viņš zina, ko dara, un Viņš to izdarīs tieši tā kā nākas! Ja mūs salabot mēģina kāds cits cilvēks vai mēs paši, bieži vien rezultātā kļūst tikai vēl trakāk, bet Svētais Gars darbojas noslēpumainos veidos, un Viņš ir brīnumdaris. Mēs ne vienmēr saprotam, un mums ne vienmēr patīk tas, ko Viņš dara, tomēr gala rezultāts būs varens. Norimsti, izbaudi šo dienu un pateicies Dievam, ka Viņš strādā pie tavas sirds.


Dieva vārds šodien: Atlaid un ļauj Dievam!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon