Ticība, kas ļauj sevi ieraudzīt ar Dieva acīm

Ticība, kas ļauj sevi ieraudzīt ar Dieva acīm

“… jo lielāks ir Tas, kas ir jūsos, nekā tas, kas ir pasaulē.” — 1. Jāņa 4:4

Dievs tev ir dāvājis ticību pārvarēt it visu, kas šobrīd notiek tavā dzīvē, un visu, kas vēl tikai notiks. Varbūt nekas par to neliecina, un, iespējams, tu nejūti, ka spēj notiekošo uzvarēt vai izturēt, bet tava ticība Dievam nedrīkst balstīties apstākļos vai emocijās.

Ienaidnieks labprāt gribētu, lai tu ticētu, ka tev dzīvē nav ne mazāko izredžu, ka esi pārāk vājš, nabadzīgs utt. Tomēr Dievs tevi redz citādāk. Dievs uz tevi skatās caur mīlestību. Viņš redz, nevis to, ko tu redzi vai apkārtējie, bet gan to, kas tu esi Kristū – kas tu vari būt un ko Viņš ir tevī ielicis.

Ja spēsim sevi ieraudzīt tā, kā mūs redz Dievs, tad tas būs pirmais solis pretī uzvarošai dzīvei.

Bet tam ir vajadzīga ticība. Nepietiek ar to, ka tu izdzirdi, ka Dievs tevi mīl un redz kā Savu bērnu – tev tam jānotic. Ir vajadzīga ticība, lai spertu nākamo soli un pārvarētu dzīves grūtības. Bet arī no plikas ticības nav nekāda labuma, ja nezini, kā to atbrīvot. Lai ticība darbotos, tev jāiemācās to atbrīvot.

Ticību mēs atbrīvojam ar saviem vārdiem, rīcību un, protams, caur lūgšanām. Mums atliek tikai rīkoties.

1. Jāņa 4:4 ir pants, ko kristieši citē ļoti bieži un gandrīz vienmēr, kad to izlasu draudzē vai kādā konferencē, visi aplaudē un skaļi pauž savu sajūsmu. Bet, cik daudzi tiešām tic, ka lielāks ir Tas, kas ir jūsos, nekā tas, kas ir pasaulē?

Patiesība ir vienkārša – Tas, kas ir tevī, ir lielāks, un Viņš tevi mīl. Tāpēc pastiep šodien savu ticību un ieraugi sevi tā, kā tevi redz Dievs. Nav svarīgi, ko ienaidnieks gribētu, lai tu ieraugi, vai, kā viss izskatās miesas acīm. Mūsu ticība uzvar grūtības caur Kristu, kas dzīvo mūsos!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ticu, ka Tu mani mīli un, ka esi devis man spēku uzvarēt. Kā Tavs bērns, es katru dienu rīkošos, balstoties Tevis dotajā ticībā. Es uzticēšos Tev un pārvarēšu it visas grūtības.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon