Trīskārtēja aukla nav viegli pārraujama

Trīskārtēja aukla nav viegli pārraujama

“Un, ja kāds var vienu pārvarēt, tad divi taču var tam pretī stāties, un trīskārtēju auklu nevar tik drīz pārraut.” — Salamans mācītājs 4:12

Nav nekā labāka par tiešām labu laulību un nekā sliktāka par sliktu laulību. Kristīgai laulībai vajadzētu būt kā dzīvam pierādījumam tam, ka diviem cilvēkiem ir iespējams kļūt par spēcīgu savienību, lai īstenotu Dieva gribu – baudītu laulību un nestu izmaiņas pasaulē.

Tomēr, divu dažādu personību kļūšana par vienu harmoniskā laulībā, ir process, kas nenotiek pats no sevis. Laba laulība nav kaut kas tāds, kas notiek pats no sevis, lai arī cik ļoti jūs viens otru mīlētu savā kāzu dienā. Jums šajā procesā ir jāieaicina arī Dievs.

Kad mēs iepazīstam Jēzu un ieaicinām Viņu savā laulībā, mūsu attiecības tiek veidotas no trim auklām. Vīrieša un sievietes savienība, kuru kopā satur Jēzus, ir milzīgs spēks.

Laime laulībā nav cerība atrast laulāto draugu, kurš vienmēr rīkosies tieši tā, kā tu to gribi. Laulībā divi nepilnīgi cilvēki uzticas vienam nevainojamam Dievam, pielāgojoties Viņa gribai un mērķim. Tā ir laulība, ko Dievs var svētīt!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es mīlu savu vīru/sievu, tomēr divkārtēja aukla nav pietiekami stipra. Es gribu izdarīt savu daļu un ieaicināt Tevi savā laulībā, lai Tu vari stiprināt mūsu mīlestību vienam pret otru un mūs kopā vadīt pretī Tavam plānam mūsu dzīvei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon