Tu nevari savam mūžam pielikt ne vienu pašu dienu!

“Kurš jūsu starpā var ar zūdīšanos savam mūžam pielikt kaut vienu olekti.” — Mateja 6:27

Raizēšanās nedara nekā laba. Tā nespēj izmainīt pilnīgi neko, bet mēs esam izniekojuši laiku, uztraucoties par to, ko nekādi nespējam ietekmēt – mūsu apstākļus mainīt var tikai Dievs.
Bībelē teikts, ka ar raizēšanos nevaram savam mūžam pielikt kaut vienu olekti. Tomēr mēs raizējamies, raizējamies un raizējamies vēl mazliet, bet nekur tā arī netiekam.

Ikreiz, kad esam pilni raižu un uztraukumu, mēs patērējam milzum daudz enerģijas, esam noguruši, bojājam savu veselību, zaudējam prieku, un joprojām nekas nav mainījies. Mums jāpārstāj censties izlabot to, ko mainīt var tikai Dievs, citādi vienīgais, kurš gūst no tā visa prieku, ir velns, sakot – “Ha, ha! Man atkal ir izdevies viņu apmuļķot!”

Jāņa 14:27 Jēzus mūs mudina būt mierā un Jāņa 16:33 turēt drošu prātu. Domāju, ja spējam tā arī dzīvot, velnam tas ir kā sitiens zem jostas vietas. Kad saproti, ka nespēj visu mainīt, tu nomierinies, savukārt, apzinoties, ka Dievs to spēj, tu iegūsti prieku un drošu prātu!

Tāpēc – neraizējies! Tā vietā – esi mierā, turi drošu prātu un liec velnam bēgt.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, mana raizēšanās tiešām neatrisina ne nieka, tāpēc es no tās atsakos. Esmu tik pateicīgs, ka Tu vari mainīt to, ko es nespēju. Nomierini un iepriecini mani!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon