Tu vari šodien cīņu uzvarēt

Tu vari šodien cīņu uzvarēt

“Miesas tieksme [proti, saprāts un prātojumi bez Svētā Gara] ved nāvē, bet [Svētā] Gara tieksme – uz dzīvību un [dvēseles] mieru [gan tagad, gan mūžīgi].” — Romiešiem 8:6

Mēs, es un tu, tieši šobrīd dzīvojam karā. Tā ir garīga cīņa, un mēs cīnāmies pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā (Efeziešiem 6:12). Lai šo cīņu uzvarētu, mums jāiegūst Svētā Gara prāts.

Diemžēl ļoti daudzi kristieši dzīvo, vadoties pēc savas miesas prāta. Tomēr, ja gribam izmainīt savu dzīvi, mums jāpārstāj dzīvot miesā un jāsāk dzīvot Garā.

Ikvienam no mums nepārtraukti jāpielāgojas, lai pakļautu savas miesas kāres zem Svētā Gara vadības un neļautu savām emocijām vai prātam valdīt pār mums. Raksti mums skaidro, ka gars piesaka karu miesai, un miesa karo pret garu, līdz ar to mēs redzam, ka abi atrodas nepārtrauktā cīņā viens pret otru.

Tas ir karš! Velns mūs ienīst, un viņš nepārtraukti strādā papildstundas, cenšoties panākt, lai padodamies savas miesas iekārēm.

Galu galā, tieši tu nolem, kurš tavā dzīvē ņems virsroku. Labās ziņas ir tās, ka tev nav jāpakļaujas savai miesai. Tu vari dzīvot Garā, pakļaujot savas miesas tieksmi Viņa gribai. Tu vari uzvarēt šo cīņu jau šodien!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu uzvarēt šo cīņu arī šodien. Es gribu iegūt Svētā Gara prātu, kas ved uz dzīvību un mieru. Es šodien izvēlos Tavu Garu. Palīdzi man pakļaut savas miesas tieksmi Tavai gribai.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon