Uz ko tu ceri?

Uz ko tu ceri?

“Atgriezieties atpakaļ stiprā [drošības un pārpilnības] mītnē, jūs cerību pilnie cietumnieki! Jau šodien Es jums pasludinu, ka Es tev divkārši atmaksāšu!” — Caharijas 9:12

Man tev ir jautājums – uz ko tu ceri? Ko tu sagaidi no dzīves? Vai tu sagaidi, ka notiks kas labs, vai arī rēķinies, ka tiksi pievilts?

Šodien ļoti daudzi jūtas bezcerīgi. Bet Jēzus nav nomiris, lai mēs būtu bezcerīgi. Viņš nomira, lai mēs būtu pilni cerības.

Velns grib nozagt tavu cerību, un viņš tev noteikti melos. Viņš tev teiks, ka tavā dzīvē nevar notikt nekā laba, ka tas labais, kas tev ir tik svarīgs, nav uz palikšanu. Ja šobrīd esi kādās grūtībās, viņš tev teiks, ka tām nekad nebūs gala. Bet saglabā sevī cerību un atceries, ka velns ir melis. Dievs spēj mainīt visu!

Mūsu Tēvs ir labs, un Viņam ir labs plāns tavai dzīvei. Ja tu saglabāsi cerību, īpaši grūtos un nedrošos dzīves posmos, Viņš ir apsolījis tev “atmaksāt dubultīgi”. Tāpēc atsakies atmest cerību. Sāc sagaidīt, ka Dievs izdarīs kaut ko labu!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, mana cerība ir Tevī. Sātans ir melis, un es neklausīšos Viņā un nezaudēšu cerību. Es sagaidu, ka Tu manā dzīvē darīsi ko labu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon