Uzticoties Dievam savās emocionālajās cīņās

“..”Tēvs, ja Tu gribi, ņem šo biķeri no Manis, tomēr ne Mans, bet Tavs prāts lai notiek!” — Lūkas 22:42

Nav iespējams kļūt par nobriedušu kristieti, kurš seko Svētajam Garam, vienas nakts laikā; tas ir mācību process, kas prasa laiku. Soli pa solim, vienu piedzīvojumu pēc otra Dievs pārbauda un izzina mūsu emocijas, dāvājot mums iespēju pieaugt.

Dievs pieļauj mūsu dzīvē arī grūtus posmus, kas uzjunda mūsu emocijas. Tādejādi mēs varam ieraudzīt, cik emocionāli nestabili varam būt, un cik izmisīgi mums vajadzīga Viņa palīdzība.

Jēzus tam bija piemērs. Naktī, pirms Jēzus nomira par mūsu grēkiem, Viņš pārcieta dziļas emocionālas mokas. Lai gan Viņš negribēja mirt, tomēr spēja Savas emocijas nolikt malā, un lūdza: “Ne Mans, bet Tavs prāts lai notiek.” Pavisam noteikti pēc šīs lūgšanas apstākļi neatrisinājās, bet galu galā Jēzus uzvarēja vislielāko iespējamo cīņu.

Arī tu vari iziet cauri savām emocionālajām cīņām. Jēzus nesekoja Savām sajūtām, un arī tev tas nav jādara. Kad apstākļi ietekmē tavas emocijas, izmanto šo mirkli un uztver to kā iespēju ieiet pilnīgā paļāvībā uz Dievu.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka varu Tev uzticēties, kad sastopos ar savām emociju cīņām. Skatoties uz Jēzu kā uz savu piemēru, es saku – “Ne mana, bet Tava griba lai notiek.” Tu zini, kas man ir vislabākais, un es Tev pilnībā uzticos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon