Uzvarot tuksneša dabu sevī

“Tas Kungs, mūsu Dievs, runāja uz mums pie Horeba, teikdams: jūs pietiekami ilgi esat mituši pie šī kalna.” — 5. Mozus 1:6

Izraēlieši maldījās pa tuksnesi četrdesmit gadus, lai noietu attālumu, kas patiesībā aizņemtu vien vienpadsmit dienas. Kāpēc tā?

Reiz, kad par to prātoju, Tas Kungs man teica – “Izraēlieši netika uz priekšu, jo viņos bija tuksneša mentalitāte.” Izraēlas tautas skats uz savu dzīvi bija pilns negatīvisma; viņiem nebija cerības, nebija sapņu. Bija svarīgi atbrīvoties no šādas domāšanas un uzticēties Dievam.

Mums nevajadzētu ar sašutumu raudzīties uz izraēliešiem, jo vairums no mums rīkojas tāpat. Mēs mēdzam riņķot ap vieniem un tiem pašiem kalniem, lai arī sen jau bija laiks gūt nepieciešamās mācības; paiet gadi, līdz gūstam uzvaru pār kaut ko tādu, ko varējām atrisināt īsā laika sprīdī.

Mums vajadzīgs jauns domāšanas veids. Mums jāsāk ticēt, ka Dieva Vārds ir patiess. Mateja 19:26 teikts, ka ar Dievu viss ir iespējams. Viņam vajadzīga vien mūsu ticība. Viņš sagaida, ka mēs ticēsim, un Viņš pats paveiks pārējo.

Šodien Tas Kungs tev un man saka to pašu, ko Izraēla bērniem – Jūs pietiekami ilgi esat mituši pie šī kalna. Ir laiks doties uz priekšu!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, esmu pavadījis pietiekami daudz laika, riņķojot ap vieniem un tiem pašiem kalniem savā dzīvē. Es zinu, ka kopā ar Tevi varu iet uz priekšu, tāpēc uzticos Tev un atlaižu savu tuksneša mentalitāti!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon