Jēzus ir nācis, lai mūs vadītu miera ceļā

Jēzus ir nācis, lai mūs vadītu miera ceļā

“Lai spīdētu tiem, kas mīt tumsībā un nāves ēnā, un atgrieztu mūsu soļus uz miera ceļu.” — Lūkas 1:79

Es ticu, ka miers ir viena no lielākajām dāvanām un svētībām, ko Dievs mums ir devis. Tomēr ikdienas aizņemtībā un tās radītajā spiedienā mēs jūtam visu ko citu, tikai ne mieru. Bet tam tā nebūtu jābūt.

Lūkas 1:79 teikts, ka viens no uzdevumiem, ko Dievs ir devis Jēzum, sūtot Viņu uz šīs pasaules, ir vadīt mūs miera ceļā. Mums kā kristiešiem, ir piešķirta nenovērtējama privilēģija dzīvot Dieva pārdabiskajā mierā, neatkarīgi no tā, cik mēs esam aizņemti un, kas notiek ap mums.

Pirmos četrdesmit savas dzīves gadus es aizvadīju briesmīgi, bez miera, un es jutos nožēlojami. Līdz beidzot es biju tik izsalkusi pēc miera, ka biju gatava sadarboties ar Dievu, lai ieviestu jebkuras nepieciešamās pārmaiņas, kas manī ienestu mieru. Par laimi, tagad es varu izbaudīt dzīvi, ko raksturo miers, kas pārsniedz jebkuru saprašanu. Arī dzīves vētru laikā, ne tikai mierpilnajos dzīves periodos, es spēju staigāt mierā.

Vai arī tev dzīšanās pēc miera ir prioritāte? Dievs gribētu, lai tā ir. Seko Svētajam Garam mierā, kas Kristū tev pienākas.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies, ka esi sūtījis Jēzu vadīt manas kājas uz Tava miera ceļa. Es  pieņemu Tavu lielo miera svētību savai dzīvei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon