Vai tu esi pārguris… vai arī Jēzus ir pagodināts?

Vai tu esi pārguris... vai arī Jēzus ir pagodināts?

“Tagad turpretim bauslība zaudējusi savu spēku pār mums, jo mēs viņai, kas mūs saistīja, esam miruši, tā ka nu varam kalpot jaunā garā un nevis pēc vecā burta.” — Romiešiem 7:6

Es ticu, ka viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tik daudzi dzīvo stresā un izdeg, ir tas, ka cilvēki seko paši saviem plāniem, neņemot vērā Dieva plānu un mērķi viņu dzīvei.

Mums jāseko Svētā Gara vadībai, lai zinātu, kur iesaistīties, kam atsaukties un kur tērēt savu enerģiju. Mums jāiemācās teikt „jā” tad, kad Viņš saka „jā”, un teikt „nē” tad, kad Viņš saka „nē”. Kad paklausām Dieva vadībai, mēs spējam paveikt to, ko Viņš mums ir uzticējis un dzīvot mierā.

Romiešiem 7:6 teikts, lai dzīvojam Gara vadīti. Es atceros vairākas reizes, kad jutos ļoti pārgurusi, un Svētais Gars mani mudināja atpūsties, bet es turpināju sevi pārslogot, vēl uzņemot viesus vai dodoties uz kādām svinībām. Tā vietā, lai vienkārši būtu nogurusi, es kļuvu vēl vairāk pārgurusi. Un, kā jau tu to zini, pārguruši cilvēki parasti ātri vien kļūst nīgri un nepacietīgi.

Kad mēs paklausām Svētā Gara pamudinājumiem, Jēzus tiek paaugstināts. Tāpēc es tev gribu pajautāt – „Vai tu esi pārguris, vai arī Jēzus ir paaugstināts?” Seko Gara vadībai un pagodini Viņu savā dzīvē.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu būt pārāk noguris, lai sekotu Taviem pamudinājumiem. Es izvēlos sekot Tavam plānam un paaugstināt Tevi savā dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon