Ļauj cilvēkiem dzirdēt, cik viņi ir vērtīgi!

Ļauj cilvēkiem dzirdēt, cik viņi ir vērtīgi!

“Ja mans tēvs un mana māte mani atstātu, tad es zinu, ka Tu esi ar mani.” — Psalms 27:10

Esmu novērojusi, ka vairums cilvēku, ko mēs sastopam savās ikdienas gaitās, ne tuvu neapzinās savu kā Dieva bērna vērtību. Manuprāt, velns pieliek lielas pūles, lai cilvēki justos mazvērtīgi, nenozīmīgi, bet, iedrošinot, stiprinot un atbalstot cits citu, mēs spējam mazināt viņa melu un apsūdzību ietekmi.

Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir izteikt patiesu komplimentu, kas ir viena no vērtīgākajām dāvanām šajā pasaulē. No sirds izteikts kompliments var šķist kā kaut kas ļoti mazs, bet kādam, kas jūtas nepārliecināts un nedrošs, tas var dāvāt milzu spēku.

Es ticu, ka ir svarīgi sev noteikt mērķus, un, kad ar Dievu sadarbojos, lai izveidotu savā dzīvē jaunus paradumus tieši, lai iedrošinātu citus, es izaicināju pati sevi katru dienu trim cilvēkiem izteikt komplimentu. Lai kļūtu par pārliecinātu iedrošinātāju, arī tu vari nākt klajā ar līdzīgu plānu.

Bībelē teikts, ka tos, kas jūtas pamesti, Dievs adoptē kā savus bērnus. Atradīsim viņus un pieliksim pūles, lai iedrošinātu, liekot justies vērtīgiem. Ļausim viņiem dzirdēt, ka Dievs viņus mīl.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, parādi man tos cilvēkus, kuri nezina, ka Dievs viņus mīl kā Savus bērnus.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon