Vienīgi Dievs Dāvā Mieru

Vienīgi Dievs dāvā mieru

“Tas Kungs lai piešķir [nesalaužamu] spēku Savai tautai, Viņš lai svētī Savu tautu ar mieru!” (PSALMS 29:11)

Viens no lieliskākajiem veidiem, kā Dievs uz mums runā un mūs vada, ir caur iekšējo apliecinājumu. Citiem vārdiem sakot, mēs vienkārši dziļi sirdī zinām, kas ir pareizi, kas nepareizi. Tā ir dziļāka zināšana par “prāta gudrību”. Šāda zināšana nāk no gara – mūsos vienkārši rodas vai arī pretēji – pazūd miers. Tieši miera klātbūtne vai neesamība ļauj mums zināt, kā rīkoties.

Reiz es runāju ar sievieti, kurai bija jāpieņem svarīgs lēmums. Padomus deva gan radi, gan draugi, bet atbildei bija jānāk no sirds dziļumiem, jo tikai viņai vien būs jādzīvo ar savu izdarīto izvēli. Visu darba mūžu viņa bija nostrādājusi savā uzņēmumā, bet tagad juta, ka ir laiks pārmaiņām, un viņa labprātāk paliktu mājās ar bērniem. Saprotams, ka tas nozīmētu vērā ņemamu finansiālu pielāgošanos un pārmaiņas ģimenes dzīvē, pat emocionālās veselības izmaiņas. Viņai bija jādzird no Dieva, nevis no citiem cilvēkiem, ko īsti darīt.

Sieviete ar kādu radinieci devās atpūtas izbraucienā kopā ar savu draudzi. Pavadot nedēļas nogali, slavējot un pielūdzot Dievu, klausoties uzaicinātajos lektoros, viņas sirdī ienāca dziļa “zināšana” un miers, ka tik tiešām ir pienācis īstais laiks pārtraukt savu uzņēmējdarbību. Viņa stāstīja, ka tas bija viens mirklis, kad sirdi piepildījusi dziļa un neapšaubāma “zināšana”. Kopš tā mirkļa, domājot par šo lēmumu, viņa ir izjutusi tikai mieru.

Apbrīnojami – lai arī cik daudz cilvēku mums sniegtu savus labi domātos padomus, nereti tie mūs itin nemaz neaizsniedz. Bet, kad uz mums runā Dievs, tas mūs ietekmē dziļi un paliekoši. Lūdz Dievam pēc iekšējās pārliecības, ko tikai Viņš tev var dot.


Dieva vārds šodienai: Tikai Dievs var dāvāt mieru.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon