Vienkārša privilēģija

Vienkārša privilēģija

Tā Kunga likumi ir pilnīgi un atspirdzina dvēseli [visu cilvēku]. Tā Kunga liecība ir patiesa un vientiesīgos dara gudrus. (PSALMS 19:7)

Es nespēju iedomāties vēl lielāku pagodinājumu, kā iespēju sarunāties ar Dievu un dzirdēt Viņa balsi, un es ticu, ka lūgšana ir mūsu dzīves lielākā privilēģija. Lūgšana nav kas tāds, kas mums ir jādara, bet gan kas tāds, ko mēs drīkstam darīt. Lūgšana ir veids, kā mēs sadarbojamies ar Dievu, lai ieraudzītu, kā mūsu un tuvinieku dzīvē piepildās Viņa plāni un nodomi. Lūgšana ir veids, kā mēs cilvēki, šeit uz zemes, varam nokļūt brīnišķīgajā Dieva klātbūtnē. Tā ir iespēja Viņam atklāt savas sirds domas, sadzirdēt Viņa balsi, kā arī uzzināt un izbaudīt visas lieliskās svētības, ko Viņš mums ir paredzējis. Patiešām, saziņa ar Dievu ir vislielākā privilēģija, ko varu iedomāties, un tajā pašā laikā lūgšana ir arī visvienkāršākā no zināmajām privilēģijām.

Es neticu, ka sarunas ar Dievu un Viņa balss sadzirdēšana jebkad bijusi paredzēta kā kaut kas sarežģīts, un domāju, ka Viņš jau no paša sākuma bija to ieplānojis kā vienkāršu, dabisku dzīvesveidu, kurā esam vienoti ar Viņu katru dienu.


Dieva vārds šodienai: Lai lūgšana kļūst kā elpošana; dari to dabiski un nepiespiesti visas dienas garumā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon