Vienkārši dod tam laiku

Vienkārši dod tam laiku

.. Liec man zināt Tavu ceļu, lai es Tevi zinātu [iepazītu Tevi dziļāk un tuvāk]. (2. MOZUS 33:13)

To var redzēt, ja esi pavadījis laiku ar Dievu. Tu kļūsti mierīgāks, ar tevi ir vieglāk sadzīvot, tu esi priecīgāks un jebkurā situācijā saglabā mieru. Kvalitatīvi pavadīts laiks ar Dievu ir ieguldījums ar ļoti lielu atdevi. Tu sāc saprast, kas Viņam patīk, kas Viņu aizvaino. Kā ar jebkuru draugu – jo vairāk laika tu pavadi ar Dievu, jo līdzīgāks Viņam tu kļūsti.

Pavadot laiku ar Dievu, tu kļūsti jutīgāks pret mīlestību, ko Viņš vēlas tev un citiem atklāt. Kad tu runā ar kādu veidā, kas Viņam nav patīkams, tava sirdsapziņa par to ziņo. Tava sirds sēro, kad sēro Viņa sirds, un tu nekavējies lūgt – “Ak, Dievs, lūdzu, piedod.” Tu arī vēlies atvainoties tam, ko esi aizvainojis, un ieraugi, ka pateikt vārdus “piedod, es negribēju tevi sāpināt” nemaz nav tik grūti.

Kad Dievs sacīja Mozum, ka viņš esot atradis labvēlību Viņa acīs (sk. 2. Mozus 33:12), Mozus uztvēra, ka Dievs viņam dod atļauju lūgt pēc visa, ko viņa sirds vēlētos.

Mozus uz to atbildēja, sakot, ka viņš gribētu vēl vairāk iepazīt Dievu. Lai gan Mozus bija piedzīvojis Dieva varenos brīnumus, tomēr viss, ko viņš vēlējās, bija iepazīt Dievu vēl tuvāk un dziļāk.

Es lūdzu, ka arī tavas sirds ilgas ir iepazīt Dievu. Tu vari pazīt Viņu un dzirdēt Viņa balsi tik skaidri un tuvi, cik pats to vēlies. Tev vien atliek pavadīt laiku ar Viņu.


Dieva vārds šodienai: Dievam nav mīluļu, bet Viņam noteikti ir Savas uzticības personas.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon