Vienotības spēks Kristū

Vienotības spēks Kristū

“Jūs aklie ceļa rādītāji, kas odus izkāšat un kamieļus aprijat.” — Mateja 23:24

Grūti pat apjaust, cik daudz dažādu denomināciju un neatkarīgu draudžu pastāv mūsdienās, un tomēr ir tikai viena Bībele, viena vēsts.

Bet lepnuma un aprobežotības dēļ daudzu gadu gaitā cilvēki ir izjutuši vajadzību radīt neskaitāmas draudzes un draudžu grupas, pat dažādus Bībeles tulkojumus, lai rastu atbalstu savai konkrētajai Bībeles interpretācijai.

Esmu sapratusi, ka nevienam no mums nav 100% taisnība. Vairums patiesību, par ko mēs cīnāmies, ir nesvarīgas. Mateja 23:24 Jēzus saka farizejiem, ka viņi izkāš odus, bet aprij kamieļus. Viņi bija kļuvuši tik izvēlīgi un piekasīgi visam nenozīmīgajam, ka tas kavēja viņus pievērsties tam, kas ir patiesi svarīgs.

Ja ļausim aizspriedumiem, naidam un sašķeltībai ienākt mūsu dzīvē, mēs nespēsim to apturēt. Vienīgi saskaņa un vienotība Kristū dos spēku sakaut aizspriedumus. Dieva mīlestība vienmēr ir lielāka par kritisku, šķeļošu attieksmi pret citiem.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, atklāj manā sirdī jebkādu grēku, kas izraisa šķelšanos, aizspriedumus vai naidu, kas varētu ietekmēt manu dzīvi. Es gribu dzīvot Tavā mīlestībā un baudīt vienotību ar saviem brāļiem un māsām Kristū.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon