Viņa mājvieta

Viņa mājvieta

“Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams (Viņa svētnīca) un ka Dieva Gars jūsos mājo?” (1. KORINTIEŠIEM 3:16)

Domājot par tām milzīgajām svētībām, ko nes sev līdzi Svētā Gara iemājošana, man aizraujas elpa! Viņš mūs iedvesmo uz vareniem darbiem. Viņš piepilda mūs ar spēku paveikt neiedomājamo. Viņš paliek ciešā sadraudzībā ar mums, nekad mūs neatstāj un nepamet.

Padomā tik – ja mēs ticam Jēzum Kristum, mēs esam Dieva Svētā Gara mājvieta! Mums vajadzētu šo patiesību pārdomāt atkal un atkal, līdz tā kļūst mūsu dzīvē par personīgu atklāsmi. Tādejādi mēs nekad nejutīsimies bezcerīgi, bezpalīdzīgi vai bezspēcīgi, jo Viņš apsola būt ar mums, lai atklātu Savu gribu, stiprinātu mūs un palīdzētu. Tagad ar mums vienmēr kopā ir Draugs, mums vienmēr ir pieejams padoms, jo Viņš apsola mūs vadīt un būt ar mums it visā, ko darām.

Pāvils rakstīja savam māceklim, jaunajam Timotejam: “Glabā [ar vislielākajām rūpēm] skaisto [tev] uzticēto mantu [patiesību] ar Svētā Gara palīdzību, kas mīt mūsos.” (2. TIMOTEJAM 1:14)

Patiesība, ko tu zini par Svēto Garu, ir kaut kas ļoti īpašs; es iedrošini tev tās glabāt savā sirdī. Neļauj, ka tās izslīd no tavas sirds. Tā kā tu tici Jēzum Kristum, Svētais Gars ir tevī, lai palīdzētu ne tikai paturēt to, ko tu jau zini par Viņu, bet, lai palīdzētu tev tajā pieaugt un dalīties tajā ar citiem. Novērtē Viņu, turi Viņu godā un apbrīno Viņu. Viņš ir tik ļoti labs, laipns un brīnišķīgs. Viņš ir neatkārtojams, un tu esi Viņa mājvieta!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Šodien vairākas reizes izrunā šos vārdus – “Es esmu Dieva mājvieta. Viņš manī ir ierīkojis Sev mitekli.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon