Žēlastība – Dieva dotā dāvana

Žēlastība – Dieva dotā dāvana

„..ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.” — Romiešiem 12:3

Ja tu esi bijis šajā pasaulē jau gana ilgi, būsi pamanījis, ka tikai dažas dienas norit tieši tā, kā tu esi ieplānojis. Par laimi, Dievs nekad neļaus mums nonākt tādā situācijā, kuru mēs nespētu izturēt.

Es ticu, ka Dievs mums dāvā Savu žēlastību ikvienā dzīves situācijā. Lūk, kā man patīk definēt, kas ir žēlastība – tā ir Dieva spēks, kas mums palīdz izdarīt it visu, kas jāizdara. Tu vari atrast šo spēku jau šodien – tev tas tikai jāpieņem. Bet pieņemt tu to vari vienīgi ticībā. Romiešiem 12:3 lasām, ka Dievs mums katram ir piešķīris savu ticības mēru.

Pajautā sev šodien – „Ko es daru ar savu ticību?” Vai tu tici pats sev, kādam citam vai apstākļiem? Tā nav dzīve žēlastībā, bet gan savā spēkā un nopelnos. Tā tu neko nepaveiksi.

Bet, kad tu atbrīvo savu ticību un paļaujies, ka Dievs paveiks to, ko tu nespēj, tu sāc uzticēties Viņam. Tad arī žēlastība – Dieva spēks – caur ticības kanālu ļaus tev paveikt neticamo, kas pārsteigs gan tevi, gan citus.

Lūk, mana nedaudz garāka žēlastības definīcija – tā ir Dieva spēks, kas dots bez maksas, proti, no mums netiek prasīts nekas cits, kā vien uzticēties Dievam – un tā ļauj mums viegli paveikt to, ko paši nespētu pat ar lielām pūlēm un centieniem.

Uzticies Dievam! Viņš jau šodien grib tev dot Savu žēlastību.


Lūgšanas piemērs

„Dievs, es zinu, ka dzīve ne vienmēr noritēs tā, kā es to vēlētos, bet es uzticos Tev. Ticībā es pieņemu Tavu žēlastību – Tevis doto spēku, kas man šodien palīdzēs izturēt ikvienu cīņu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon