Joyce Meyer
Joyce Meyer
Shkarko

A mund t’i besoj vërtet Perëndisë?

Asgjë nuk mund të na ndajë ne, nga dashuria dhe mëshira e palëkundshme e Perëndisë. Në këtë episod të “Shijoje jetën çdo ditë”, Joyce Meyer na mëson se si të besojmë tek Ai që nuk na zhgënjen kurrë.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon