Boh Má Plán

Boh má plán

Lebo ja poznám úmysly, ktoré mám s vami – znie výrok Hospodinov – úmysly smerujúce k blahu, a nie k nešťastiu: dať vám budúcnosť a nádej. Jeremiáš 29:11

Ak máte zlý obraz o sebe, negatívne to ovplyvnilo vašu minulosť, ale môžete byť uzdravení a nedovoliť, aby sa minulosť opakovala. Povzbudzujem vám, aby ste zanechali to, čo je za vami, vrátane všetkých negatívnych veci, ktoré ste o sebe cítili a pokračovali smerom k veciam, ktoré má pre vás Boh pripravené.

Boh má dobrý plán a zámer pre každého z nás, špecifický spôsob a ideálny čas na jeho naplnenie, avšak nie všetci to zažívame. Mnohokrát žijeme hlboko pod štandardom, ktorý Boh pre nás má a chce, aby sme si ho užívali.

Celé roky som neuplatňovala svoje práva a výsady ako Božie dieťa. Hoci som bola kresťankou a verila som, že keď zomriem pôjdem do neba, nevedela som nič o tom, že s mojou minulosťou, hnevom alebo budúcnosťou sa dá niečo urobiť. Mala som zlý obraz o sebe, čo ovplyvnilo nielen môj každodenný život, ale tiež aj môj pohľad do budúcnosti.

Dnes môžete prijať Jeho lásku k vám a urobiť z Jeho lásky základ pre to, aby ste mali radi sami seba a prijali sa. Prijmite Jeho uistenie s vedomím, že sa meníte a stávate sa všetkým, čím si On želá, aby ste boli. Potom si začnite užívať – tam, kde ste – na svojej ceste k plnej duchovnej zrelosti.


Dovoľte Bohu, aby bol vo vašom živote. Posaďte Ho na sedadlo vodiča. On vie, čo robí.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon