Boh môže upratať akýkoľvek neporiadok

A bez viery nie je možné ľúbiť sa Bohu. Lebo ten, kto prichádza k Bohu, musí [nevyhnutne] veriť, že je, a že tým, ktorí ho snažne hľadajú, je odplatiteľom. – ŽIDOM 11:6

V detstve som bola vážne týraná. Môj život bol hrozný! Nepamätám sa, že by som bola naozaj šťastná, až kým som nemala dvadsať rokov. Moja myseľ bola neporiadkom, moje emócie boli neporiadkom… všetko bolo v neporiadku!

Ale vďaka Bohu, nezostala som v tom! Boh so mnou jednal, zmenil ma a cez to všetko ma previedol. Teraz mám skvelý vzťah s Bohom, skutočný pokoj a radosť, dobré vzťahy s rodinou, priateľmi a robím to, čo ma Boh povolal robiť.

Židom 11:6 nám hovorí, že Boh odmeňuje tých, ktorí Ho usilovne hľadajú. Zistila som, že všetko, čo som obetovala kvôli tomu, aby som bola Bohu bližšie a poslúchala Ho, mi mnohonásobne vrátil. A to, čo mi dal, bolo vždy oveľa lepšie.

Možno rozmýšľaš: „Ale Joyce, nevieš čím prechádzam. Je to také ťažké!“

Rozumiem ti – tiež som prešla niekoľkými skutočne ťažkými vecami. Boh však odmeňuje tých, ktorí Ho hľadajú. Buď odhodlaný hľadať Ho uprostred svojho utrpenia. Boh je viac ako schopný upratať tvoje neporiadky!

Modlitba

Bože, verím, že môžeš upratať moje neporiadky. Namiesto toho, aby som zostal uväznený vo svojich problémoch, úprimne Ťa dnes hľadám a očakávam, že niečo dobré vo mne urobíš.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon