Nastavte Svoju Myseľ A Udržujte Ju Nastavenú

Nastavte svoju myseľ a udržujte ju nastavenú.

Myslite na to, čo je hore, a nie na to, čo je na zemi. Kološanom 3:2

Môžeme mať správne a nesprávne myslenie. To správne nám prináša výhody, prospieva nám. To nesprávne nám ubližuje a brzdí naše napredovanie. S Božou pomocou môžeme nastaviť našu myseľ a nasmerovať ju správnym smerom.

Niektorí ľudia vidia život negatívne, pretože celý život zažívali nešťastné okolnosti a nevedia si predstaviť nič lepšie. Potom sú niektorí ľudia, ktorí vidia všetko negatívne len preto, že ich osobnosť je takto nasmerovaná. Nech už je príčina akákoľvek, negatívny pohľad zanecháva človeka nešťastného a je nepravdepodobné, že by človek duchovne rástol. Aby sme si užívali Boží plán pre nás, musíme byť s Ním v zhode, ale On rozhodne nie je negatívny!

S Božou pomocou, vašou tvrdou prácou, odhodlaním môžete prelomiť negatívne zmýšľanie a staré zvyky, ktoré sa vás snažia držať ďaleko od Boha. Diabol nechce, aby ste to prelomili, pretože vie, že ak to urobíte, budete si užívať, radovať sa zo života a budete požehnaním pre ostatných. Váš život sa zmení a to vypôsobí zmenu mnohých ďalších životov. Ak nastavíte svoju myseľ správnym smerom, privedie vás to bližšie k Bohu a dovolí vám to naplniť Boží plán pre váš život.


Očakávajte, že sa dobré veci budú diať vám a skrze vás!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon