Nestrať sa

Kto nájde svoj život, stratí ho, a kto stratí život pre mňa, nájde ho. MATÚŠ 10:39

Život je niekedy ako bludisko a je ľahké sa stratiť. Všetci, zdá sa, že od nás očakávajú niečo úplne iné. Zo všetkých strán na nás prichádza tlak, aby boli ostatní šťastní a aby boli naplnené ich potreby.

Keď sa pokúšame stať takými, akých nás chcú mať iní, v tomto procese môžeme stratiť samých seba. Možno sa nám ani nepodarí odhaliť, aký je Boží zámer s nami, pretože sa tak veľmi snažíme potešiť všetkých ostatných okolo nás, avšak my sami nie sme spokojní.

Cele roky som sa snažila byť niekým, kým nie som a bola som úplne zmätená. Musela som vystúpiť z toho kolobehu a opýtať sa sama seba: „Pre koho žijem? Prečo robím všetky tieto veci? Snažím sa potešiť ľudí? Som naozaj v Božej vôli pre môj život?“

Aj vy ste sa stratili? Ste frustrovaní zo snahy splniť všetky požiadavky iných ľudí a zároveň sa sami cítite nenaplnení? Ak áno, môžete sa rozhodnúť iné zaujať stanovisko a byť odhodlaní spoznať svoju identitu, svoje nasmerovanie a Božiu vôľu pre svoj život. Nájdete sami seba tak, že sa priblížite k Bohu, nájdete Jeho vôľu pre svoj život a začnete ju napĺňať.


Ak dáte svoje srdce do naplnenia Božej vôle, nájdete svoje pravé ja.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon