Odpočinok Pre Unavených

Odpočinok pre unavených

Alebo či neviete, že vaše telo je chrámom Ducha Svätého, ktorý je vo vás, ktorého máte od Boha, a že nie ste sami svoji? 1.Korinťanom 6:19

Prvým kľúčom k prekonaniu stresu je priznať si alebo rozpoznať, že ho zažívame a hľadať jeho zdroj. V mojom živote bolo obdobie, keď som mala neustále bolesti hlavy, chrbta, brucha, krku a všetky ostatné symptómy stresu. Bolo však pre mňa veľmi ťažké priznať si, že fyzický, mentálne, emocionálne a duchovne príliš „tlačím na pílu“. Chcela som robiť všetky veci, ktoré som robila a nebola som ochotná spýtať sa Boha, čo On odo mňa chce. Bála som sa, že má On povedie k tomu, aby som sa vzdala niečoho, čoho som sa ešte nechcela vzdať.

Hoci Pán dáva silu slabým a unaveným, ak ste vyčerpaní z neustáleho prekračovania svojich fyzických obmedzení, budete mať stres. Naše telá sú svätyňou (domom) Božím a my sme v neposlušnosti, keď prekračujeme Bohom stanovené obmedzenia, a žijeme v neustálom strese. Všetci máme limity, len musíme rozpoznať, aké to sú a odstrániť prebytočný stres z nášho života.

Ak opotrebujete svoje telo, nemôžete ísť do obchodného domu a kúpiť si ďalšie, takže sa starajte o to, ktoré máte!


Pravidelný odpočinok je jednou z najmúdrejších veci, ktoré môžete urobiť.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon