Počnúc modlitbou

Neprestajne sa modlite! 1.TESALONIČANOM 5:17

Väčšinu svojho života chodím s Bohom a stále sa učím, aké dôležité je nerobiť nič bez toho, aby som sa za to najprv nepomodlila. Biblia hovorí, že sa máme modliť bez prestania. To neznamená, že máme celý deň sedieť a nič nerobiť, len sa modliť. Znamená to jednoducho to, že do všetkého čo robíme zahrnieme modlitbu. Rada hovorím: „Modlíte sa počas celého dňa.“

Modlitba je pravdepodobne najdôležitejšou súčasťou životnej prípravy. Hovorí sa, že každé zlyhanie sa deje pretože chýba modlitba! Odporúčam vám, aby ste nerobili nič bez toho, aby ste sa najprv nemodlili.

Biblia hovorí, že by sme mali spoznávať Boha na každej našej ceste a On bude riadiť naše kroky a upevní ich (Príslovia 3:6). Je povzbudzujúce vedieť, že môžeme volať k Bohu a On sa postará o naše každodenné vedenie a silu.

Budete bližšie k Bohu, keď sa k Nemu budete modliť počas celého dňa. Umožňuje vám to mať spoločenstvo s Bohom a Jemu to otvára dvere, aby mohol byť vo vašom živote, vo vašej situácii a v živote vašich blízkych.


Boh vám umožní robiť veci, ktoré vás často prekvapia, ak Ho budete brať ako svojho životného partnera. Všetko to však začína modlitbou.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon