Podnikni kroky pre svoju slobodu

Podnikni kroky pre svoju slobodu

Tedy keď vás Syn vyslobodí [urobí ťa slobodným človekom], budete skutočne slobodní. – JÁN 8:36

Keďže nás Boh nestvoril, aby sme žili v nejakom poviazaní, môžeme zažívať slobodu – slobodu užívať si všetko, čo nám Boh daroval v Kristovi. Daroval nám život a naším cieľom by malo byť užívať si ho.

Nemôžeme si v živote len priať byť slobodní. Musíme aj konať. Je nevyhnutné, aby sme poslúchali Božie Slovo a nasledovali vedenie Ducha Svätého. To znamená, že nestačí len počúvať alebo čítať Slovo, aby sme dosiahli výsledky – potrebujeme tiež aj robiť to, čo hovorí.

Užívaš si slobodu vo svojom živote? Modlím sa, aby ťa Boh povzbudil hľadať slobodu, ktorá ti v Ježišovi patrí, pretože Ježiš zomrel na kríži, aby nás oslobodil z moci hriechu. Takže ty a ja môžeme byť slobodní od každého problému v živote.

Sloboda je tvoja, tak teraz vykroč a zober si ju. Nasleduj Ducha Svätého a buď slobodný užívať si všetko, čo Boh pre teba má v Kristovi Ježišovi.


Modlitba

Bože, v Tebe som našiel slobodu od hriechu, poviazania a akéhokoľvek útlaku. Rozhodujem sa urobiť skutok, aby som získal slobodu, nasledovaním vedenia Ducha Svätého.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon