Vykročte a chopte sa šance

Vykročte a chopte sa šance

Ježiš sa zahľadel na nich a odpovedal: U ľudí je to nemožné, ale u Boha je všetko možné. Matúš 19:26

Mnoho ľudí, ktorých stretávam, chcú začať v bode „A“ svojho kresťanského života, potom dvakrát žmurknúť očami a byť v bode „Z“. Mnohí z nich sú frustrovaní z toho, že nevedia, aké sú ich obdarovania alebo do čoho sú povolaní a čo majú robiť so svojimi životmi. Niektorí sa tak boja zlyhania a robenia chýb, že im to bráni vykročiť.

Všetci máme skrytý potenciál, ale nikdy ho neuvidíme prejaviť sa, kým neuveríme, že môžeme robiť čokoľvek, čo Boh vo svojom Slove hovorí, že môžeme urobiť. Dovtedy, kým nevykročíme vo viere, veriac, že s Bohom nič nie je nemožné, On nemôže pracovať v nás, aby rozvinul náš potenciál. Z našej strany to vyžaduje spoluprácu a ochotu skrze vieru, odhodlanie, poslušnosť a tvrdú prácu na rozvoji toho, čo On do nás vložil.

Nikto to nemôže za nás urobiť, ale my musíme byť odhodlaní sami kvôli sebe. Ak nebudeme odhodlaní, diabol nám ukradne všetko, čo máme. Povzbudzujem vás, dať svojmu potenciálu nejakú formu tým, že s tým niečo urobíte. Nikdy nezistíte čo dokážete, ak nikdy nič neskúsite. Nebojte sa vykročiť do toho, o čom si myslíte, že vás do toho vedie Boh. Ak vykročíte zistíte, že ste schopní veľkých vecí.


Buďte odvážni, buďte smelí a buďte všetkým, kým môžete byť!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon