Бажання, дані нам Богом

Бажання, дані нам Богом

Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання (й таємні прохання)! —Псалом 36:4, АМР

Один зі способів, за допомогою яких Бог звертається до нас, — це через праведні бажання нашого серця. Спочатку ці бажання Господь вкладає в наше серце, а згодом і відкриває їх нам. Пам’ятаю, якось одного разу закортіло мені з’їсти домашнього хліба з кабачків, тоді як я немала ні хисту, ані часу на його приготування. Отже, я просто сказала: “Господи, мені так хочеться з’їсти свіжого хліба з кабачків”, — і одразу забула про це. Десь за тиждень одна жінка, якій взагалі не було щось відомо про моє бажання, раптом подарувала мені коробку. Відкривши її, я побачила домашній хліб із кабачків. Повірте, Богові подобається робити для нас як невеличкі, так і більш вагомі сюрпризи, дива. Відтак ми завжди повинні бути в змозі цінувати їх і принагідно дякувати своєму Господові.

Прохаймо Бога дати нам праведні, або освячені бажання. Зазвичай нам хочеться отримати звичайні, природні речі, прикладом, успіх, заможність, хороший будинок чи гарні стосунки з людьми. Та попри це, маємо прагнути і більш духовних бажань у серці: прикладом, якомога краще пізнати Бога; завжди проявляти плоди Духа, особливо любов; служити Богові так, щоб це приносило Йому славу; хай що, бути слухняними Йому і таке інше. Цар Давид сказав, що всі його бажання завжди перед Богом (див. Псалом 37:10). Тож почніть прохати Бога про те, щоб Він забрав у вас тілесні, або плотські, бажання і дав натомість освячені, праведні й благочестиві. Господь вкладає в наше серце бажання, що принесуть у наше життя Його праведність, мир і радість (див. До Римлян 14:17). Затямте, ці бажання ніколи не розходитимуться з Його Словом.

Далі, що до суті бажань. Якщо, прикладом, жінка бажає завоювати вже одруженого чоловіка, то це — тілесне, або плотське, бажання; якщо чоловік щиро бажає заволодіти будинком чи автівкою, що належать його сусіду, то це безперечно тілесне бажання. Та зустрінь ми жінку, що прагне мати чоловіка, просить його в Бога й винятково Його часу, чи, прикладом, чоловіка, що бажає отримати гарний будинок або авто слушного часу — всі ці бажання можна назвати праведними. Неправильні ж бажання завдають нам муки. У результаті ми не готові терпіти, аби здійснити їх. Що до праведних бажань, то вони приходять разом із готовністю дочекатися Божого часу для отримання нами всього омріяного — Його часу і Його способу.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Віддайте Богові свої бажання, почніть молитися, щоб Він їх здійснив, і вірте, що Він зробить це найбільш слушного часу, якщо ці бажання справді від Нього.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon